1 / 10
Evtino!!!! Ford Mondeo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2022 08:07

Радовиш / Радовиш

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

113 kw / 154 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Evtino!!!!
Prodavam ford mondeo 2.2 tdci so ponovite diesel motor so 155ks. Ghia full oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075518515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам