Куќа
1 €
28.04.2020 09:41

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Вера Цири Цири бр. 3

Се продава куќа во центарот на градот
По договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dusan Gjoshev
Потврден огласувач
072229271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам