1 / 2
MOTORNI MASLA G&N AVTODELOVI BITOLA
2.950 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.08.2022 08:17

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

LIQUI MOLY & HENGST

Za sekoi 5l motorno maslo LIQUI MOLY
GRATIS filter za maslo HENGST

Za sekoe 5l motorno maslo i site filteri FILTRON ili HENGST
GRATIS promena na maslo

Ovlasten distributer za Bitola

G&N AVTODELOVI BITOLA 071 222 973 / 075 722 227

SUPER PONUDI I NA OSTANATITE MOTORNI MASLA
KAKO I NA SITE FILTERI ZA VASETO VOZILO

PETRONAS
CASTROL
MOBIL
ARAL
BMW
FORD
VW
ENEOS
MANNOL


Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам