1 / 1
Lozje
1 €
Цената не е фиксна
29.04.2020 23:31

Неготино / Неготино

Квадратура:

12 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Lozje 10dekara od koj 1dekar sorta Rizling 9dekara sorta Kartosija. Celoto zemjiste e 12dekara...
Se naogja pod Cuckata odma do Zitoto i istoto e odma pod kanal za vodosnabduvanje...
Cenata e po DOGOVOR, licno na telefon!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S
Потврден огласувач
070324590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам