1 / 6
Pokrivki
2.000 МКД
Цената е фиксна
30.12.2021 13:33

Велес / Велес

Prodavam novi, nekoristeni, racno pleteni pokrivki za malo masice, za golema masa ili komoda. Cenata i dimenzijata e navedena na samata slika

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам