1 / 3
Pokrivki i milenca
300 МКД
Цената е фиксна
30.12.2021 13:33

Велес / Велес

Prodavam pokrivki za malo masice i milinja. Cenata i dimenzijata e navedena na samata slika

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам