1 / 3
Borner сецко V5
1.990 МКД
28.03.2023 12:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Профи сецко кое треба да го има секое семејство.
Сетот се состои од сецко и чинија за собирање на исецканите артикли.
Можна испорака на домашна адреса.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078344561 или 078344562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам