1 / 1
Borener сецко V3
1.490 МКД
12.05.2022 14:26

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Сецко за сецкање на разни производи.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078344561 или 078344562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам