1 / 4
Sediste za Velosiped ,Sedlo za Velosiped
400 МКД
23.05.2023 16:42

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Polovno se prodava Sediste,Sedlo za velosiped 400 denari ,slikite se od nego tel 070 739 114

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070739114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам