1 / 12
Сам свој мајстор и Уради сам 1 и 2
500 МКД
Цената е фиксна
28.02.2022 18:32

Ѓорче Петров / Скопје

124 броја на списанијата сам свој мајстор скенирани на ЦД, двете книги Уради сам 1 и 2 на второ ЦД, плус гратис ЦД музика од 80-те.
содрзината на ССМ е на 59 word страници.

Категорија: Книги и литература / Списанија и магазини

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
075241412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам