1 / 3
Huawei band 4 + samsung galaxy buds
1.900 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2020 21:46

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Nova neotpakuvana Huawei fitnes narakvica + novi huawei slushalki = 1900 den. /// Samsung galaxy buds slushalki =4000 den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
070633000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам