1 / 1
Se prodava Kirby Avalir
1.050 €
Цената не е фиксна
07.02.2022 15:15

Струга / Струга

Se prodava Kirby Avalir so komplet sistem za perenje na tepisi. Kupeno e pred 3 godini 2500eu i koristeno e mnogu malku vo domasni uslovi. Moze i zamena za auto.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

james
Потврден огласувач
075265996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам