1 / 11
Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR
3.300 €
Цената е фиксна
17.09.2022 20:40

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili mitcubisi gzip so 7 stolovi mini kombi so doplata moja .REALNI KILOMETRI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Muarem
Потврден огласувач
070630885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам