1 / 9
Се изнајмува стан во центарот на Охрид
1 €
Денес 12:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот.Има дневна со кујна,спална и тоалет.
Бесплатен интернет и телевизија.
Слободен од јуни.Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
070331015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам