1 / 1
Baram Rabota Da Cuvam Deca I Stari Lica
1 МКД
30.06.2022 17:17

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Seriozna Zena Bara Rabota Da Cuva Deca, Stari Podvizni Lica I Po Potreba (Domakinstvo) Kako (Peglanje,Cistenje Itn)...Moze I Po Skrateno Rabotno Vreme, pozelno e rabotnoto mesto da bide vo Aerodrom, Kisela Voda ili Centar.

Telefon: 077-595-822
Od Tana / Opstina Aerodrom

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070236713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам