1 / 12
Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola
35.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 00:39

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

1800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

село Раштани, Битола

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba, raspolaga so 3 sobi na sprat i prizemje so 2 garazhi.

Bavchata e 1800 m2, a dvete shtali vkupno 100 m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Iljo
Потврден огласувач
077625230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам