се продава плац во нас.бардовци
35 €
02.05.2020 12:19

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

771 m²

Тип на земјиште:

Градежно

се продава плац во нас.Бардовци,во градежна зона,771м2.
телефон конт.078 235 427
35е м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
078235427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам