1 / 1
Izrabotka na diplomski, magisterski i drugo
1 МКД
Цената не е фиксна
02.05.2020 16:48

Скопје Центар / Скопје

Нудиме помош при целосна изработка на :
Магистерски трудови
Дипломски трудови
Специјалистички трудови
Семинарски трудови
Стручни есеи
Презентации
Студија на случај ( case study )
Анализи
Проектни работи и презентации
Методолошки скици
Истражување
Целосно спроведување на анкети и прашалници
Останати писмени работи на факултетите
е – mail : educare.co@hotmail.com
tel: 077/ 668 – 637
Viber: +38977668637
WhatsApp: +38977668637

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Останато

Се продава од:

Educare
Потврден огласувач
079320141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам