1 / 5
Harmonika-WELTMEISTER serino kako nova
300 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 19:50

Гази Баба / Скопје

Odlicno socuvana funkcionalna ispravna do posledno kopce vadi odlicen zvuk

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
072249563
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам