1 / 6
Lokal do Policija
200 €
Цената не е фиксна
17.08.2021 21:26

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Нема

Se izdava lokal pod kirija na Ul 18 Noemvri - do policiska stanica vo Gostivar.
070/251-052

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ranko
Heisto tatarcev
Потврден огласувач
070251052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам