1 / 9
TECHNICS SL-PG100
30 €
03.05.2020 06:33

Бутел / Скопје

ODLICEN VIDI GI SITE MOI OGLASI
Technics SL-PG100
Compact Disc Player (1991-93)
Specifications
Disc format: CD

Digital converter: MN66271, 1 bit MASH

Frequency response: 2Hz to 20kHz

Dynamic range: 92dB

Signal to Noise Ratio: 100dB

Total harmonic distortion: 0.007%

Line output: 2V

Dimensions: 430 x 102.6 x 280mm

Weight: 3.4kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

technics sl-pg340a

0 €

MARANTZ CD-46

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам