1 / 2
EXTEREN (nadvoresen) Floppy drive disk 3.5" 1.44MB
600 МКД
Цената не е фиксна
650 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 16:35

Кисела Вода / Скопје

Prodavam skoro nov potpolno ispraven USB floppy disk drive 1.44 MB ( gi cita site 3.5" disketi sto gi probav ) marka TOSHIBA

Dostava vo Skopje po dogovor !

Servis,instalacija,delovi,spasuvanje podatoci, cistenje virusi ....

Informacii i na 075-502-864 + viber i poraki i na e-mail lisko60@yahoo.com

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од: Претпријатие

Nikola
Потврден огласувач
070754166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам