1 / 6
Se prodava velosiped
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2020 11:44

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava velosiped golemina na ram 26 zaden menjac shimano deore lx brzini ima 27 preden menjac shimano deore preden amortizer axel nova zadna guma mitas rebrasta preddni i zadni kocnici avid velosipedot e vozen samo edna sezona vrtite na ovoj broj 071 219 795

Категорија: Останато

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075386809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам