Logo

Se prodava Mercedez E280 Avangard - Avtomatik

Број на оглас: 3579964 | Објавен на: 02.08.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 280

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 99 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedez E280 Avangard - Avtomatik
Tel za kontakt 075273790

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач