1 / 6
Renault Megane Scenic -99 *EKSTRA SOSTOJBA*
1.600 €
03.05.2020 17:11

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

72 kw / 98 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

*Renault Megane Scenic 1.9DTI
-Napraven golem servis pred 3000km
-Dobri Gumi
-Mnogu mala potrosuvacka (5l na 100km)
-Garazirano
-Vredi da se vidi!
-071/299-154

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071299154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам