1 / 12
BMW 525d M-paket
10.600 €
Цената не е фиксна
03.05.2020 21:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW E60 525d 3000cm3 FACELIFT

-- KLIMATRONIK DVOZONSKI
-- TEMPOMAT
-- BORD KOMPJUTER
-- PARKING SENZORI
-- NAVIGACIJA
-- KOMANDI NA VOLAN
-- KOZEN VOLAN
-- KOZEN KREM ENTERIER
-- XENON SVETLA KRATKO , DOLGO I -HALOGENKI
-- 4X ELEKTRIKA NA STAKLA
-- 2X ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-- GREACI NA SEDISTA
-- ESP , AIR BAG , SERVO , CENTRALNO
-- ELEKTRIKA NA SEDISTA I VOLAN
-- 19" ALUMINSKI BANDAZI- M paket letni
-- 17" ALUMINSKI BANDAZI- zimski
-- REDOVNO SERVISIRANA VO OVLASTEN SERVIS KOLATA E VO TOP SOSTOJBA

-- Uvezena od germanija so realna kilometraza so servisna kniska

--Mozna e zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
071359095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам