1 / 10
Kompjuter + monitor 19' tastatura gluvce
4.500 МКД
Цената е фиксна
01.05.2022 08:14

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Inter Core 2 Duo E6850 - 3.0Ghz - 500 mkd

Maticna ploca AS Rock ConRoe - 500 mkd
Disk SSD Kingston 120 GB - 1500 mkd
Disk HDD sata WD 160 GB - 300 mkd
2 X 2 GB RAM - 600 mkd
Geforce 7300 512MB - 400 mkd
Kukiste DELUX so napojuvanje - 500 mkd
Kukiste JNC so napojuvanje - 500 mkd
DVD SONY / Plextor - 200 mkd
AsusTek TV7135 Tuner Card - 400 mkd
PLEXTOR DWDRV - 400 mkd
SuperWriteMaster DWDRV - 400 mkd
Tastatura - 200 mkd
Gluvce lasersko - 200 mkd
Zvucnici

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

Sise za voda, sishe za voda, шише за вода

500 МКД

Опрема за ГИРО сендвичари пицерии

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам