1 / 2
Се продава спрат од куќа
1 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 10:41

Неготино / Неготино

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ул. Даме Груев

Се продава спрат од куќа во Неготино, на ул. Даме Груев. Површина од 80м2 и дворна површина од 100м2. Цена по договор.

Инфо: 070643001

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071507586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам