1 / 2
Dodatoci za GoPro 5,6 i 7 / GoPro 5,6 i 7 Accessories
По Договор
14.07.2022 17:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kontakt telefon: 075 535 000

Prodavam dodatoci za GoPro 5,6 i 7.
Ne koristeni!
Samo ovie shto se na slika gi imam.

Kontakt telefon: 075 535 000

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
.
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам