1 / 3
Precor AMT p80
1.390 €
22.09.2022 16:06

Битола / Битола

Професионална опрема за теретана
проверена во одлична состојба

ProSport Shop Mk

Комплетно опремен магацин од 300м2 со опрема од брендовите Technogym, Matrix, Precor, Cybex, Impulse, Life Fitness, Water Rower, Amila, Star Trac

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

Technogym Glidex 600

1 €

Matrix Ascent 7XE

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам