1 / 11
Gliser TideRunner
2.500 €
21.03.2023 21:18

Аеродром / Скопје

Gliser tiderunner zo suzuki 30 ks so dimenzii 4.20 × 1.80 × 0.45 so prikolka i cerada .Svoni na ovoj broj
Tel 071236245 Dejan 071236245

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

ДЕЈАН
v.s.bato 2 12
Потврден огласувач
070489365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам