1 / 1
KUPUVAM BILIJARD
1 €
Цената не е фиксна
21.05.2020 21:31

Карпош / Скопје

Kupuvam bilijard dimenzija 6 ili 7. Da bide so mermerna (kamena) ploca, zacuvano i vo ispravna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам