1 / 4
Foxconn NetBox-nT330i - Mal kompjuter
55 €
Цената не е фиксна
08.05.2020 00:35

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Atom

Тип на хaрд диск:

HDD

Foxconn NetBox-nT330i Ultra Small Form Factor Intel Atom (330) 1.6GHz nVidia MCP7A-ION LAN Barebone (White)
HDMI
WI FI
VGA ADAPTER
6 USB

SD/MMC/DC


Firmariran I preinstaliran
Windows 10
Office 2007
Java
Flash player
Site driveri se instalirani
EN, MK, AL podrhska

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
078501601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам