1 / 4
Podna izolacija od stiropol
5 €
29.09.2020 11:24

Желино / Тетово

Podna izolacija od stiropol za podno grene
- Tvrdo presovan stiropor za podno grene 120x60x2 - 5 Euro kvadrat

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / PVC подни облоги

Се продава од: Претпријатие

Utopja Dizajn
Потврден огласувач
071351511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам