Se bara sofer, vozac, bg, E kategorija, rabota
1 €
28.03.2021 14:11

Охрид / Охрид

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Bugarska firma ima potreba od sofer so (E-kategorija), evropski dokumenti i iskustvo. Kamionite se obrakjaat na relacija Svedska-Norveska(okolina Oslo) Se vozat isklucivo frigo i furgoni (nema vrzuvanje kaishi, nema ceradi 😃).

Za podedatalni informacii obratete se na viber 077897899

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
074225656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам