1 / 10
Audi A8 3.0
6.000 €
Цената е фиксна
05.05.2020 20:06

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

8 kw / 11 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A8 3.0 tdi Registrirano, zelen karton, novi gumi i bandazi, servisirano kompletno,navigacija so novi cd, kozen enterier

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
077826883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам