1 / 3
UNIKATNO LANCE SO OBETKI
1.200 МКД
Цената е фиксна
17.11.2020 00:53

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UNIKATNO LANCE ,RACNO IZRABOTENO SO PRIRODNI KAMCINJA-AHAT,KRISTALI I MURANO STAKLO.
BESPLARNA DOSTAVA VO SKOPJE I MK.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ѓердани

Се продава од:

Atelje MARJAK
Tome Arsovski br.22
Потврден огласувач
071342055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам