1 / 1
Bandasi jugo 13
1 МКД
16.07.2022 14:11

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

4.5J

Дијаметар:

13

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Bandasi od jugo 13 ne se krivi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071/73-88-65
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам