1 / 3
Citroen c4 grand picasso odlicen
4.500 €
13.01.2023 10:28

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

Grand C4 Picasso

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran so zelen karton do 28 02 2021 servisiran mozi zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

dime
Потврден огласувач
078415253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам