1 / 5
Итно се продава земјоделско обработлива површина од 3000 м2
15 €
06.05.2020 13:45

Тетово / Тетово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Итно се продава земјоделско обработлива површина од 3000 м2.

Постои можност за пренамена на земјиштето за градба, а погодно и за плантажа.

Земјиштето има вода и струја, се наоѓа во центарот на општина Петровец.

Цена 15 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам