1 / 5
SE PRODAVA PLAC
30.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 16:04

Виница / Виница

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lokacija pod Bolnicata sproti benzinska pumpa Dadi Kompani Vinica, placot izleguva na samiot pat so sto e pogoden za sekakov vid na biznis.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
076454545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам