1 / 4
Fizider zamrznivac 310L i 410L
1 МКД
14.07.2022 18:55

Прилеп / Прилеп

Funkcionalni so proba bez problem
Ceni po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Продажба и откуп на апарати за домаќинство
Потврден огласувач
075964255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам