1 / 5
se prodava reno megane coach 1.6 e
1.000 €
22.05.2020 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

se prodava renault megane coach 1.6 e vo odlicna sostojba registrirana do 09.20.2020 god info na mob 078369829 marjan gevgelija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078369829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам