1 / 8
prodavam apartman vo star Dojran
17.000 €
Цената е фиксна
12.05.2020 19:28

Валандово

Број на соби:

1

Квадратура:

22 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dojran

se prodava apartman - garsonjera vo star Dojran vo samiot centar pozadi restoranot Fuk-Tak. Istiot moze da se koristi i kako deloven prostor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Olivera
Потврден огласувач
078239230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам