Logo

Novo neotpakuvano plinsko reso LUXELL

Број на оглас: 3583763 | Објавен на: 28.06.2020, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Plinskoto reso e novo neotpakuvano LUXELL kako na slikata

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач