1 / 1
Keramicki tanjircinja
1 €
Цената е фиксна
28.06.2022 18:16

Аеродром / Скопје

Prodavam 40 parcinja, Novi zemjeni tanjircinja za gravce, pindzur,salata
Cena 20,00 den parce
Info 078479427

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
071902536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам