1 / 1
ТОП КУЌА - ТОП - МЕСТО
180.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2020 18:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се продава ТОП Куќа во Топанско Поле , екстра локација, 140м2, подкровје 70 m2,подрум 35м2, гаража 15м2, можност за дограба, двор напред и позади во одлична состојба
074244071

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sasa
Потврден огласувач
075269769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам