Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta
1.200 МКД
Цената не е фиксна
05.11.2022 11:47

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075-219-493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам