1 / 12
Se prodava kuka vo Kicevo,shitet shtepi ne Kerçove
11.350.000 МКД
25.09.2022 12:21

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Vllashki Pat

Kukata e cakom pakom so
Prekrasen shirok dvor
2 sprata +skali za 3 sprat
So garazha i
3 parking mesta

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

luli
Потврден огласувач
071800877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам