1 / 9
ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН
250 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 15:06

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА МАЛКУ ВОЗЕН ЦЕНА 250 ЕВРА 15 000 ДЕНАРИ

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
072228551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам